Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Specjalista ds. Księgowości (czas określony)

ALLCON Investment Sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
5732 dni temu

Ogłoszenie numer: 48542, z dnia 2008-08-26

Poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Do głównych zadań pracownika będzie należało m.in.:
  • dekretacja i ewidencja dokumentów księgowych;
  • opracowanie danych do sporządzania sprawozdań finansowych,
  • analiza i uzgadnianie kont kosztowych,
  • prowadzenie kasy,
  • wystawianie faktur sprzedaży.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość);
  • biegła znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości;
  • dobra znajomość przepisów prawa podatkowego (w szczególności podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług);
  • dobra znajomość zasad sporządzania sprawozdań finansowych i podatkowych;
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w komórkach księgowo – finansowych minimum 3 lata;
  • umiejętności interpersonalnych i pracy w zespole;
  • zdolność analityczna, dokładność, samodzielność i dyspozycyjność;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office);
  • znajomość programów księgowych (Symfonia).

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zdobycie doświadczenia;
  • pracę w dynamicznym zespole w nowoczesnym środowisku pracy.