Specjalista ds. Logistyki

KOSPEL S.A.

Koszalin

24 dni temu

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin
Zadania:
  • Kompleksowa obsługa logistyczna eksportu
  • Planowanie, organizowanie i kontrola transportu przesyłek
  • Wystawianie i rozliczanie dokumentów transportowych
  • Współpraca z magazynem wyrobów gotowych i działem produkcji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w kierunku logistyki lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Motywacja i zaangażowanie do pracy
  • Znajomość obsługi CDN będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Karty Multisport
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe AXA
  • Kurs języka angielskiego dla pracowników
  • Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie  jesienno-zimowym oraz wiele więcej
Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki
Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Praca Specjalista ds. Logistyki