Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Września
Specjalista ds marketingu - Asystent dyrektora handlowego

MPT Pik Spółka Jawna
Września
praca stacjonarna
5017 dni temu

Ogłoszenie numer: 108778, z dnia 2010-08-09

W związku z dynamicznym rozwojem, Przedsiębiorstwo Handlowe – lider w dystrybucji FMCG na terenie Wielkopolski poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Opis stanowiska

  • Planowanie i organizowanie działań marketingowych w firmie (plan marketingowy),
  • Współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie zlecania usług (gazetki promocyjne, gadżety, itp),
  • Planowanie i organizowanie spotkań handlowych,
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji i raportów,
  • Prowadzenie korespondencji handlowej,
  • Koordynowanie firmowej strony internetowej,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie: mile widziane wyższe marketingowe,
  • Znajomość podstawowych narzędzi obróbki graficznej,
  • Bdb znajomość obsługi pakietu office,
  • Znajomość jęz. angielskiego
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Dającą satysfakcję pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie.