Specjalista ds. Marketingu i Projektów Graficznych

DNP S.A.

Polanowo

29 dni temu

Producent Karmy dla Zwierząt w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje
odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu i Projektów Graficznych
Polanowo

Młody zespół pasjonatów marketingu, wielbicieli psów, kotów i imprez na świeżym powietrzu poszukuje kompana do wspólnego picia porannej kawy i realizowania projektów, przy których można rozwijać skrzydła.
Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, a na poniższe pytania w większości odpowiadasz – „TAK!" – szukamy właśnie Ciebie!

 

Nasze wymagania:
 • Posiadasz podstawową znajomość obsługi programów Illustrator, Photoshop lub Corel Draw? To super! Na pewno bardzo przyda się w Twojej pracy.
 • Skończyłeś studia? Niekoniecznie z wyróżnieniem, choć byłoby świetnie gdybyś mógł się pochwalić zdjęciem, gdzie ściskasz dumnie rękę rektora :D.
 • Polski to wspaniały język, ale czy władasz choć w komunikatywnym stopniu angielskim?
 • Dobry produkt można dobrze sprzedać w odpowiednim opakowaniu – czy dasz radę zaprojektować ciekawą kompozycję do wykorzystania na opakowaniu lub w reklamie?
 • Słyszysz POZYCJONOWANIE... myślisz – Google? Wiesz jak wbić nas na pierwszą stronę wyszukiwarki?
 • Lubisz podróżować? Umiesz chwycić za lejce i poprowadzić wóz? Taki nie z jednym, a np. 140 końmi?
 • Odbierasz telefon jedną ręką, drugą piszesz maila, a nogą w tym czasie podrygujesz w rytm „Miłość, miłość w Zakopanem"? Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, uczciwość, kreatywność – to dla nas ważne cechy.
Zapewniamy:
 • Monotonną pracę od 7 – 15.... To nie u nas! U nas znajdziesz pracę pełną wyzwań, wśród młodych, fajnych osób, w firmie, która dba o swoich!
 • Szukamy specjalisty – ale to nie znaczy, że kiedyś nie zostaniesz naszym Mistrzem Świata Marketingu – u nas możesz rozwijać swoją karierę.
 • Hajs musi się zgadzać, dobrze o tym wiemy – Twoje wynagrodzenie będzie rosło wraz z zaangażowaniem – gwarantujemy!
 • Kubek na kawę, okulary przeciwsłoneczne, spodnie narciarskie, ale też komputer i telefon do kontaktu z bazą :D.
 • Jeśli nie spełniasz wszystkich powyższych wymagań – to nic! Gwarantujemy, że w naszych szeregach, będziesz mógł się rozwijać i korzystać z różnego rodzaju szkoleń – zgodnych z Twoimi zainteresowaniami, które będziesz mógł wykorzystać w codziennej pracy.
 • Interesuje nas praca tylko stacjonarna.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podawanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, przez Spółkę DNP S.A. w celu wzięcia udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podawanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, przez Spółkę DNP S.A. w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest Spółka DNP S.A. z siedzibą w Polanowie, e-mail:  rekrutacja-dn@dolina-noteci.pl. Inspektorem Ochrony Danych jest Pani Monika Zygmunt-Jakuć (adres korespondencyjny: Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa, e-mail: IOD@dolina-noteci.pl). Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych, zgodnie z wyrażoną zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, w zakresie wizerunku na podstawie art. 9 ust. 1 pkt. a oraz po wyrażeniu odrębnej zgody w celu wysyłki newslettera na podstawie art. 6 ust 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu 
Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Praca Specjalista ds. Marketingu