Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. marketingu zagranicznego (kraje UE)

Laguna Sp. z o.o. Sp. k.

Gdańsk

2 dni temu

Firma Laguna Fabryka Okuć Sp. Z o.o. Sp. K, czołowy polski producent systemów przesuwnych dla branży meblarskiej i systemów budowlanych poszukuje :

Specjalista ds. marketingu zagranicznego
(kraje UE)

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie ofert i materiałów reklamowych pod potrzeby klienta
  • Organizacja i udział w targach zagranicznych
  • Obsługa klientów podczas spotkań w siedzibie spółki
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz organizacja i prowadzenie szkoleń
  • Obsługa zapytań od klientów,przygotowywanie cenników, kalkulacji i wystawianie faktur wg potrzeb
  • Poszukiwanie aktywne nowych klientów na nowych rynkach w tym nawiązywanie współpracy
  • Redagowanie krótkich treści reklamowych, ogłoszeń, ofert
  • Przygotowywanie budżetów marketingowych zagranicznych i ich weryfikacja
  • Przygotowywanie badań marketingowych i wywiadów telefonicznych oraz ich wykonywanie
Wymagania:
  • Biegła znajomość jęz.angielskiego, mile widziane inne języki
  • Biegła znajomość pakietu Office
  • Doświadczenie na rynku pracy w działach handlowych, marketingowych minimum 5 lat
Co oferujemy swoim pracownikom?
  • Forma pracy: praca w zespole pod kierownictwem etat 1/1

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji do 11.11.2018 za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Specjalista ds. Marketingu Praca Specjalista ds. Marketingu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Laguna Sp. z o.o. Sp. k..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (781)
Wałbrzych (57)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (185)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (958)
Tarnów (62)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (2075)
Radom (179)
Płock (51)
Opolskie:
Opole (186)
Nysa (69)