Specjalista ds. nadzoru i kontroli - Zespół Portierni
Terma Sp. z o.o.
Czaple k. Gdańska
specjalista (mid)
13 dni temu
Poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Czaple k. Gdańska

„Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest”

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając 30 lat doświadczenia, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać.

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie
z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania.

W związku z tym poszukujemy osób na stanowisko:

Główne zadania:
  • obsługa systemu monitoringu (CCTV),
  • kontrola jakości pracy pracowników,
  • monitorowanie poprawności realizacji procesów produkcyjnych,
  • proponowanie nowych rozwiązań i działań korygująco – zapobiegawczych,
  • dbanie o bezpieczeństwo firmy (pracowników, sprzętu, materiału i towaru), interweniowanie w przypadku zagrożenia.
Wymagania:
  • dyspozycyjność związana z pracą zmianową,
  • sprawna obsługa komputera (głównie Microsoft Office),
  • asertywność i kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w pracy w ochronie i wiedza techniczna na temat produkcji wyrobów metalowych (spawanie, lutowanie, obróbka plastyczna).
Oferujemy:
  • pracę w innowacyjnej firmie o płaskiej strukturze
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / OK System,
  • możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną.

 Dołącz do nas

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i ceniący wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

rekrutacja@termagroup.pl

lub kontakt telefoniczny:+48 661 469 273

www.termagroup.pl

Poznaj