Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. najmu mieszkań

Mzuri Sp. z o.o.

Gdańsk, Sopot, Gdynia

5 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk, Sopot, Gdynia

Grupa Mzuri jest niekwestionowanym liderem w Polsce w zakresie usług zarządzania i inwestowania
w mieszkania na wynajem. W chwili obecnej zarządzamy portfelem około 4500 mieszkań́ i apartamentów w 32 największych miastach Polski. Łączna wartość́ mieszkań́ zarządzanych przez Mzuri to już ponad 1mld złotych.

Jeżeli, interesujesz się inwestycjami oraz rynkiem nieruchomości i zamierzasz związać z nim swoją przyszłość, chcesz wykazać się przedsiębiorczością i uczestniczyć w dynamicznym rozwoju Mzuri, chcesz w przyszłości osiągnąć wolność finansową inwestując w nieruchomości, dołącz do naszego zespołu!

Jeśli szukasz pracy:
  • bez monotonii z niepowtarzającymi się zadaniami,
  • gdzie często sam musisz przeanalizować sytuację i szybko podjąć decyzje,
  • w której kluczowa jest komunikacja z Klientami,
  • która nie będzie tylko dodatkowym zajęciem,
  • w firmie, która nie narzuca sztywnych korporacyjnych reguł,
  • w firmie, której możesz zostać wspólnikiem i związać z nią swoją przyszłość w długim okresie czasu,
ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

Do Twoich głównych zadań należeć będzie zarządzanie najmem powierzonego pod opiekę portfela mieszkań, w tym w szczególności:

  • ocena gotowości mieszkania do najmu,
  • bieżące kontakty z właścicielami mieszkań,
  • selekcja i weryfikacja najemców,
  • reagowanie na opóźnienia w płatnościach oraz awarie w mieszkaniach,
  • rozwój portfela mieszkań zarządzanych przez Mzuri.

Oczekiwania wobec doświadczenia, cech, umiejętności i kompetencji:

Zależy nam w szczególności na:

  • Zaangażowaniu i entuzjazmie,
  • Otwartości i komunikatywności,
  • Dojrzałości i samodzielności w rozwiązywaniu problemów,
  • Dokładności i przywiązywaniu uwagi do szczegółów,
  • Dyspozycyjności wymaganej przy opiece nad mieszkaniami na wynajem.
Co oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w ramach największego operatora najmu prywatnego mieszkań w Polsce
  • Kreatywną i przedsiębiorczą atmosferę i kulturę pracy
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe doświadczonych członków zespołu Mzuri
  • Preferencyjne warunki korzystania z usług Grupy Mzuri, w tym dedykowanego systemu emerytalnego oraz pakietu medycznego
  • Udział w szkoleniach, targach, konferencjach związanych rynkiem nieruchomości
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto, komputer, telefon)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) ".

Poznaj stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości

Doradca ds. Nieruchomości to osoba, która prowadzi analizy rynku nieruchomości oraz doradza klientowi w zakresie tego rynku, a także przewiduje efektywność inwestowania w nieruchomości i ich rozwój oraz określa wartość nieruchomości. Toteż do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami, umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ...
Doradca ds. Nieruchomości Praca Doradca ds. Nieruchomości

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Mzuri Sp. z o.o..