Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży - jęz. czeski

HomeGlobal

Opolskie

27 dni temu

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Kompleksowa obsługa klienta w języku czeskim
  • Promowanie i sprzedaż produktów z segmentu premium (zdrowie i uroda)
  • Dbanie o relację z klientami i dobry wizerunek firmy
  • Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb
  • Administracja i praca z wewnętrznym systemem zamówień

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientem lub w sprzedaży
  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej, stabilnej firmie
  • Nowoczesne biuro w Centrum Warszawy
  • Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w multikulturowej organizacji; owocowe wtorki, sala relaksu
  • Możliwość pracy zdalnej po miesięcznym szkoleniu w Warszawie (zapewniamy zakwaterowanie na ten okres)
Gwarantujemy:
  • świetna lokalizacja
  • prywatna opieka medyczna
  • parking rowerowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • karta sportowa
  • elastyczne godziny pracy
  • owocowe wtorki
  • kawa i herbata

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Sprzedaży

Pracownik działu sprzedaży jest osobą, do której codziennych obowiązków należy udzielanie wsparcia administracyjnego pracownikom działu handlowego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku realizuje bieżące zamówienia klientów, sporządza dokumentację dokonywanych transakcji, a także wprowadza dane z nimi związane do systemu komputerowego. Pracownik działu sprzedaży nadzoruje także transportowanie produktów ...
Pracownik Działu Sprzedaży Praca Pracownik Działu Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (781)
Wałbrzych (54)
Legnica (132)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (252)
Toruń (136)
Lubelskie:
Lublin (271)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (908)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2233)
Radom (179)
Płock (80)
Opolskie:
Opole (232)
Nysa (74)