Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy Tomasz Włodarczyk

Września

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2586624, z dnia 2019-08-08

Nasza firma powstała w 2010 roku. Jesteśmy jedną z największych multiagencji
w Wielkopolsce.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Września

Opis stanowiska

  • obsługa klientów detalicznych i korporacyjnych,
  • badanie potrzeb klienta w zakresie ubezpieczeń,
  • tworzenie ofert ubezpieczenia,
  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych,
  • nawiązywanie relacji z dotychczasowymi i nowymi klientami,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • komunikatywność, asertywność, swoboda w prowadzeniu rozmów,
  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku,
  • umiejętności radzenia sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami, podejmowania decyzji oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, Excel),
  • prawo jazdy kat. B.,
  • wykształcenie wyższe, bądź w trakcie nauki,
  • dyspozycyjność, możliwość szybkiego podjęcia pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • udział w szkoleniach,
  • pracę pełną wyzwań w prężnym i zgranym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,
  • pakiet benefitów, m.in. ubezpieczenie grupowe, vouchery zakupowe, wyjazdy integracyjne.

Poznaj

Tomasz Włodarczyk PRZEDSTAWICIEL UBEZPIECZENIOWO-FINANSOWY

Poznaj stanowisko: Doradca Ubezpieczeniowy

Doradca ubezpieczeniowy to stanowisko niemal tożsame ze stanowiskiem agenta ubezpieczeniowego. Doradca zajmuje się pozyskiwaniem klientów dla zakładów ubezpieczeniowych, w imieniu których działa. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje podległy sobie teren w poszukiwaniu osób potencjalnie zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i umawia się z nimi na spotkania, na których przedstawia im ...
Doradca Ubezpieczeniowy Praca Doradca Ubezpieczeniowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (657)
Wałbrzych (62)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (808)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (1989)
Radom (176)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (61)