Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. obsługi klienta
Klient portalu Praca.pl
Rybnik
specjalista junior / mid / asystent / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
19 dni temu

Ogłoszenie numer: 4978497, z dnia 2021-07-05

Nasza firma jest firmą handlową z zakresu sprzedaży materiałów budowlanych wysokiej klasy do ochrony zabytków. Działamy na rynku polskim oraz międzynarodowym od 2012 rok. Jesteśmy małą firmą rodzinną z ogromnym potencjałem i możliwością rozwoju.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta na miejscu w Rybniku.

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa klienta na miejscu w biurze w Rybniku
  • przyjmowanie zamówień
  • fakturowanie
  • doradztwo z zakresu oferowanych materiałów budowlanych na miejscu oraz przez telefon
  • sporządzania ofert handlowych
  • pilnowanie zamówień
  • kontakt telefoniczny z klientem
  • pakowanie wysyłek oraz przyjmowanie towarów
  • wysyłki towarów (współpraca z kurierami)

Wymagania

  • preferowana osoba płci męskiej
  • pomysłowa
  • ambitna
  • osoba, która chce pracować z nami długi czas
  • uczciwa
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • obsługa pakietu office
  • obsługa programu handlowo-magazynowego

Oferujemy

  • umowę o pracy na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • miłą atmosferę w pracy
  • rozwój osobisty
  • pracę od pon-pt 08:00-16:00, sobota 09:00-13:00
  • podstawowe narzędzie pracy
  • bonusy (kurs językowy + prowizje)
  • ubezpieczenie prywatne