Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Ostrołęka
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lacroix-Opakowania Sp.z o.o.
Ostrołęka
praca stacjonarna
5561 dni temu

Ogłoszenie numer: 56508, z dnia 2009-02-11

Wszystkie informacje o firmie w Posce i całej grupie Lacroix dostępne na stronie: www.groupe-lacroix.com

Miejsce pracy: Ostrołęka

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie kontaktów z obecnymi Klientami
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i oferowania produktów
  • Dyspozycyjność i komunikatywność
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz pracy w zespole
  • Łatwość przyswajania wiedzy i nowych umiejętności
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka francuskiego lub innego dodatkowego będzie dużym atutem
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
    Oczekujemy inicjatywy i zaangażowania.

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań, stałą pracę w rozwijającej się firmie, w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Samochód służbowy.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN