Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Specjalista ds. Obsługi Klientów Kluczowych

Jaga Sp.z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
5996 dni temu

Ogłoszenie numer: 37318, z dnia 2007-12-17

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Największą wartością firmy Jaga są pracujący w niej ludzie, kierujący się podstawowymi zasadami korporacyjnymi, którymi są: - Profesjonalizm - Szacunek - Wytrwałość Wartości, w oparciu o które stworzona została firma Jaga stanowią bezcenny kapitał. To dzięki nim setki ludzi w Polsce obdarzyły nas swoim zaufaniem, przez co firma Jaga stała się symbolem najwyższej jakości, innowacyjności i bezpieczeństwa.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: DZH1/2007

Opis stanowiska

  • Budowa strategicznych i długotrwałych relacji z klientami firmy w powierzonym regionie działania
  • Realizacja założonych planów sprzedaży oraz strategii marketingowej firmy.
  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodnie ze standardami Firmy.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Bieżąca analiza rynku
  • Wymagania

  • Wykształcenie Wyższe
  • 3 letnie doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta.
  • Umiejętność przygotowania oferty handlowej.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności umiejętności wykorzystania Excela jako narzędzia planowania i analiz.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę w prestiżowej i nowoczesnej firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, częściowo uzależniony od wyników pracy.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.