Specjalista ds. Ochrony Środowiska, Bhp i Ppoż.

LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne

53 dni temu

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Obowiązki:
  • Zarządzanie aspektami środowiskowymi
  • Zarządzanie dokumentacją związaną z pomiarami i decyzjami urzędowymi w zakresie gospodarki odpadami, gospodarki ściekami, emisji do atmosfery
  • Przygotowywanie dokumentacji z zakresu BHP (raporty, analizy stanu bhp,)
  • Zarządzanie działaniami profilaktycznymi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Prowadzenie szkoleń p.poż.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów ochrony środowiska, bhp i p.poż.
  • Udział w opracowywaniu wewnętrznych procedur, instrukcji, regulaminów w zakresie ochrony środowiska, bhp i p.poż.
  • Udział w audytach oraz przygotowywanie dokumentacji do kontroli i inspekcji organów zewnętrznych
  • Wdrażanie rozwiązań służących ograniczaniu wpływu działalności zakładu na środowisko
  • Współuczestnictwo w wdrażaniu i utrzymaniu systemu ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Uprawnienia służby bhp
  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office ( Excel oraz Power Point)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość norm zarządzania wg ISO 14001
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • Praktyczna znajomość przepisów ochrony środowiska, BHP i ochrony przeciwpożarowej
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Kartę multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe oraz ogród)
  • Umowę o pracę na pełny etat

Poznaj

Specjalista do spraw Ochrony Środowiska – osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za: planowanie i organizowanie pracy własnej zgodnie z zasadami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska, planowanie, organizowanie i kierowanie pracą zespołu, kompletowanie, aktualizowanie i upowszechnianie aktów prawnych dotyczących zagadnień ochrony środowiska, prowadzenie monitoringu ...
Praca Specjalista ds. Ochrony Środowiska