Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Agent Celny Małopolskie
Specjalista ds. Odpraw Celnych – Carnet TIR

TSL-Polska sp. z o.o.
małopolskie, Siedlce
praca stacjonarna
3936 dni temu

Ogłoszenie numer: 301338, z dnia 2013-08-23

Firma TSL-Polska sp. z o.o. zajmuje się spedycją międzynarodową w zakresie transportu drogowego.

Miejsce pracy: małopolskie, Siedlce

Opis stanowiska

  • Dokonywanie zgłoszeń celnych (Carnet TIR)
  • Wypełnienie dokumentów celnych (CMR, Carnet TIR)
  • Kompletacja niezbędnych dokumentów do realizacji odpraw celnych
  • Prowadzenie odpraw
  • Dokonywanie elektronicznego zgłoszenia celnego - EPI (wysyłanego do organów celnych Republiki Białorusi)

Wymagania

  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Tylko z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Znajomość procedur i przepisów przy odprawach importowych w procedurze uproszczonej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość jednego z programów celnych oraz Pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Systematyczność, terminowość
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia