Specjalista ds. prawnych

Sutco Polska Sp. z o.o.

Katowice, Hutnicza 10

2 dni temu

OD ZARAZ POSZUKUJEMY DO SIEDZIBY
W KATOWICACH

(umowa na zastępstwo)

Miejsce pracy: Katowice, Hutnicza 10
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie i opiniowanie umów
  • analiza zapisów umów pod kątem skutków prawnych, biznesowych i organizacyjno-technicznych oraz wskazanie obszarów wymagających renegocjacji umowy w celu zapewnienia poprawnej i satysfakcjonującej obie strony współpracy
  • nadzór nad dotrzymywaniem terminów oraz zobowiązań wynikających z podpisanych umów
  • tworzenie wystandaryzowanych wzorów umów
  • administrowanie bazą wzorów umów oraz kontrola poprawności umów z obowiązującymi draftami
  • udział w negocjacjach i rozmowach handlowych
  • konsultacja rozwiązań prawnych w zakresie potrzeb działalności Spółki
  • przygotowywanie wstępnych wersji dokumentów, pism procesowych, opinii prawnych, sporządzanie odpowiedzi na korespondencję klientów i partnerów biznesowych
  • współpraca z zewnętrznymi prawnikami i kancelariami w zakresie prac zleconych
  • wsparcie w obsłudze prawnej i formalnej kontraktów realizowanych w oparciu o zamówienia publiczne i procedury FIDIC
  • wsparcie prawne pracowników innych działów firmy
  • monitorowanie aktualnych zmian w przepisach
Wymagane:
  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa, w szczególności cywilnego oraz gospodarczego
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie mile widziana
  • doświadczenie w pracy w firmie mile widziane
  • efektywna organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • zdolności analityczne oraz praktyczne podejście do rozwiązywania problemów
  • skrupulatność, dokładność i sumienność
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, bezpłatnego kursu języka niemieckiego oraz bogatego Funduszu Socjalnego
  • dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Poznaj

Sutco - Polska Sp. z o.o.

Sutco-Polska istnieje na rynku polskim już od 20 lat. Przez ten czas dostarczylismy 24 instalacje do przetwarzania odpadów, 9 instalacji zostało zmodernizowanych, natomiast dalszych 7 projektów znajduje sie w trakcie realizacji.

Tworząc zaawansowane technicznie rozwiązania, od lat realizujemy nasz cel nadrzędny - przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Prawnych
Specjalista do spraw prawnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za rozwiązywanie wszelkich problemów prawnych firmy lub przedsiębiorstwa, w której został zatrudniony, a także wypełnianie wszelkich zobowiązań administracyjnych tegoż podmiotu gospodarczego. Osoba obsadzona na tym stanowisku posiada zwykle wyższe wykształcenie prawnicze, oraz wiedzę i doświadczenie z zakresu realizowania ...
Praca Specjalista ds. Prawnych