Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Projektów Unijnych

Kronospan
Szczecinek
praca stacjonarna
1110 dni temu
Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Ref.No: SDPUSZ 03/2021

Twoje obowiązki:

  • Bieżąca aktualizacja wiedzy dot. dostępnych środków dotacyjnych krajowych jak i z UE;
  • Koordynacja projektu od przygotowania wniosku o pozyskanie dofinansowania, przez rozliczenie dofinansowania oraz raportowanie w okresie trwałości zgodnie z warunkami umowy;
  • Współpraca z poszczególnymi Działami firmy (m.in. Dział Zakupów, Dział Prawny, Dział Personalny, Księgowość) w celu zebrania pełnej wiedzy na potrzeby prowadzonego projektu lub przygotowania stosownych dokumentów;
  • Współpraca z firmami doradczymi wspierającymi pozyskanie dotacji;
  • Udział w szkoleniach i konferencjach informacyjnych dot. pomocy publicznej;
  • Prowadzenie korespondencji z Instytucjami zaangażowanymi w proces przygotowania projektów;
  • Raportowanie statusu projektów do Zarządu firmy.

Nasze oczekiwania:

  • Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe w pozyskiwaniu dotacji dla dużych przedsiębiorstw;
  • Wiedza z zakresu pozyskiwania i rozliczania dotacji ze środków unijnych i krajowych;
  • Znajomość obsługi systemu SL2014 oraz Bazy Konkurencyjności;
  • Znajomość prawa dot. Polskiej Strefy Inwestycji;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Terminowe i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
  • Możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze godzin;
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Wsparcie w procesie onboardingu oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.