Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Rekrutacji Pracowników Tymczasowych

JDM Poland Sp. z o.o.

Warszawa - Mokotów

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2681657, z dnia 2019-10-08

Firma JDM POLAND Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie świadcząca usługi outsourcingu pracowniczego na terenie całego kraju poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Mokotów

Opis stanowiska

  • przyjmowanie i realizacja zleceń rekrutacyjnych od kierowników / koordynatorów;
  • tworzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów;
  • terminowe i kompletne przekazywanie do Działu Personalnego dokumentacji osobowej;
  • rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy;
  • planowanie strategii rekrutacyjnej m.in. cudzoziemców przy uwzględnieniu oczekiwań pracodawcy;
  • terminowe sporządzanie raportów, opinii itp.;
  • efektywna współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • Znajomość języka rosyjskiego w stopniu bardzo dobrym;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność;
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy.

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 2500 zł netto do 4000 zł netto (adekwatne do doświadczenia);
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju osobistego, jak również awansu w strukturach firmy;
  • możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia;
  • długofalową współpracę.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Wszystkich zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji
Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Praca Specjalista ds. Rekrutacji