Specjalista ds. Rozliczeń

IPK Sp. z.o.o.

Gdańsk

9 dni temu

IPK search & consulting – dla naszego Klienta – jednego z największych armatorów morskich, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • prowadzenie rozliczeń zagranicznych klientów Firmy
  • mailowa i telefoniczna obsługa klientów
  • ewidencja kosztów i sporządzanie odpowiednich rachunków
  • wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów informatycznych
Wymagania:
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności związane z komunikacją i współpracą
  • mile widziani będę obcokrajowcy lub studenci ostatniego roku kierunków: logistyka, transport morski
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • ciekawe możliwości rozwoju zawodowego

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Poznaj

IPK (dawniej Instytut Promocji Kadr) jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku. Trzydziestoosobowy zespół konsultantów i ekspertów pracuje dla klientów z całej Polski w czterech biurach - w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.

Specjalista do spraw obsługi rachunków jest odpowiedzialny za szereg czynności, związanych z możliwie najbardziej wydajną organizacją funkcjonowania rachunków klientów banku. W tym zakresie podstawowe czynności specjalisty to dokonywanie procedury otwierania i zamykania rachunków, oraz bieżący ich nadzór. Specjalista ds. obsługi rachunków to także osoba, do której zadań należy ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Rachunków