Specjalista ds. Rozwoju Produktów i Technologii

AUDIT Doradztwo Personalne

Gorzów Wielkopolski

9 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wlkp., poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie nowych wyrobów i ocena ich opłacalności
  • Projektowanie nowych receptur
  • Udział we wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji
  • Systematyczne poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Udział w targach branżowych
  • Analiza działań konkurencji oraz pojawiających się trendów na rynku

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum trzy lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemu HACCP, ISO 9001, ISO 22000
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność oraz umiejętność obiektywnej analizy sytuacji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier produktu
Inżynier produktu odpowiada za wprowadzanie na rynek nowych produktów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku wdraża i testuje nowe koncepcje produktów/usług, które mogą wzmocnić rynkową pozycję firmy. Dlatego też do jego obowiązków należy bieżąca współpraca z projektantami, ekspertami i specjalistami produkcji. Często zajmuje się on również kalkulacją cenową nowych ...
Praca Inżynier produktu