Specjalista ds. rozwoju rynku USA

CYFROWA FOTO Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

58 dni temu

Poznaj Colorland Team! Wspólnie tworzymy środowisko dla ludzi z pasją.

Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii i nowoczesnego introligatorstwa, rozwijając takie marki jak Colorland, nPhoto, Decor Mint, Artibo, czy Inkfinity. Serce naszego biznesu bije w Zaczerniu k. Rzeszowa, jednak chcemy być obecni w życiu ludzi na całym świecie.

Obecnie szukamy osób, które będą wspierać nas w dalszym rozwoju marek Colorland i nPhoto na rynku amerykańskim.

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków:
  • docierał/a i nawiązywał/a współpracę z nowymi partnerami biznesowymi w USA,
  • poszukiwał/a możliwości rozwoju dla naszych marek,
  • wyszukiwał/a nowe kanały dystrybucji w modelu sprzedaży e-commerce,
  • współuczestniczył/a w tworzeniu strategii sprzedażowej,
  • współpracował/a z działem marketingu i grafiki w zakresie promowania produktów i marek.
Poszukiwane kompetencje:
  • biegle znasz język angielski w mowie i piśmie (C1/C2 warunek konieczny),
  • masz zmysł handlowca i dobrze negocjujesz,
  • wchodzisz oknem, gdy drzwi są zamknięte,
  • potrafisz analizować i myślisz nieszablonowo,
  • znasz zasady obsługi systemów CRM lub z łatwością przyswajasz taką wiedzę.
Oferujemy:
  • realny wpływ na rozwój naszych marek,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • partnerską relację ze współpracownikami i nieformalną atmosferę pracy,
  • jasny zakres zadań i dużą samodzielność w realizacji celów,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • elastyczne formy zatrudnienia (do wyboru m.in. UoP, B2B),
  • pakiet benefitów,
  • pracę zdalną lub stacjonarną w nowoczesnym biurze - Zaczernie k. Rzeszowa.

Poznaj

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Podstawą i najmocniejszym fundamentem powodzenia firmy Cyfrowa Foto są pracujący w niej Ludzie. Pełni pasji do swojej pracy, wierzący w produkt oraz samą idee tego biznesu. Są to osoby zaangażowane, pomysłowe i ciągle poszukujące nowych wyzwań, z dystansem do siebie i poczuciem humoru, dla których atmosfera w pracy jest tak samo ważna, jak codzienne obowiązki. Ludzie, którzy dzięki swojej nietuzinkowości i nieszablonowości, potrafią stworzyć wyjątkowe produkty i zaproponować je klientom na całym świecie.

Firma Cyfrowa Foto stwarza wyjątkowe warunki do rozwoju zawodowego dla młodych ludzi, którzy niekoniecznie mają ogromne doświadczenie zawodowe, ale chcieliby pracować jako programiści, web developerzy, graficy, marketingowcy internetowi, analitycy sprzedaży, specjaliści ds. Social Media czy obsługi klienta. Zdobędą w niej zatrudnienie poligloci, chcący rozmawiać z klientami z całego świata, entuzjaści fotografii, druku cyfrowego oraz nowoczesnych metod zarządzania produkcją. Swoje miejsce w działach produkcyjnych odnajdą także osoby pracowite i dokładne, mające zdolności manualne oraz wyczucie estetyczne, chcące nauczyć się prac introligatostkich oraz hand-madowych.

Konsultant Klienta Biznesowego to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie klientów - małych i średnich przedsiębiorstw i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami oraz odpowiada za aktywną sprzedaż produktów i usług firmy. Poza tym, negocjuje warunki sprzedaży i przygotowuje umowy, doradza klientom w zakresie wyboru usług, produktów, a także przygotowuje prezentację ofert i przeprowadza szkolenia. ...
Praca Konsultant Klienta Biznesowego