Specjalista ds. rozwoju sieci

Intuum Sp. z o.o.

Gdańsk

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 3468054, z dnia 2020-06-29

Intuum to przede wszystkim ludzie. W naszym świecie najcenniejszym kapitałem są wiedza i doświadczenie - to one przekładają się na wymierne, finansowe wyniki.

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy
  • aktywna współpraca z biurami nieruchomości
  • nawiązywanie nowych relacji z potencjalnymi partnerami
  • aktywny udział w rozwoju firmy

Wymagania

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży i obsłudze klienta
  • umiejętność budowania oraz utrzymywania profesjonalnej relacji z klientami
  • dyspozycyjność, inicjatywa, samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • chęć uczenia się
  • samodyscyplina

Oferujemy

  • bardzo wysokie zarobki
  • dużą swobodę
  • motywujący system wynagradzania
  • niezbędne narzędzia pracy do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy