Specjalista ds. rozwoju technicznego

GRILL-IMPEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Kaszewiec ( pow. makowski)

39 dni temu

Ogłoszenie numer: 2644677, z dnia 2019-09-12

Grill-Impex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Oferta skierowana jest do osób chcących uczestniczyć w budowie i rozwoju firmy wdrażającej innowacyjne procesy technologiczne przy zastosowaniu prototypowych maszyn i urządzeń.

Miejsce pracy: mazowieckie / Kaszewiec ( pow. makowski)

Opis stanowiska

  • inicjowanie prac nad modernizacją maszyn i urządzeń zwiększających wydajność, jakość i bezpieczeństwo pracy
  • wyszukiwanie nowych koncepcji technologicznych i wdrażanie na potrzeby firmy
  • organizowanie współpracy z zewnętrznymi jednostkami badawczo - rozwojowymi i instytutami
  • nadzór nad prowadzonymi projektami i terminowe ich wdrażanie
  • współpraca z działami: produkcji, jakości, doradztwo w zakresie rozwoju produktów

Wymagania

  • zainteresowania i chęć rozwoju w obszarze nowych technologii
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość narzędzi zarządzania projektami rozwojowymi i wdrożeniowymi
  • wiedza o uwarunkowaniach i metodach realizacji procesów innowacyjnych i badawczo rozwojowych
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy w sytuacji presji czasu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 – mile widziana

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, min. 5 000,00 zł netto po okresie próbnym
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu