Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży dóbr luksusowych

Hypnos Beds Gdynia

Gdynia

8 dni temu

www.hypnosbeds.com.pl

Hypnos Beds produkuje luksusowe łóżka ręcznie już od początku XX wieku.

Ponad stuletnie doświadczenie w produkcji łóżek przekłada się na zadowolenie Klientów oraz ich spokojny i wygodny sen. Naszą filozofią jest dążenie do doskonałości, co osiągamy przez zaangażowanie, a efektem tego jest możliwość wypoczynku w najbardziej komfortowych łóżkach wysokiej klasy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż luksusowych produktów wyposażenia wnętrz
  • Współpraca z architektami i projektantami wnętrz
  • Tworzenie spersonalizowanych ofert dla klientów
  • Prowadzenie korespondencji mailowej z potencjalnymi Klientami/ pozyskiwanie potencjalnych Klientów
  • Obsługa bezpośrednia Klientów w salonie sprzedażowym
  • Prowadzenie prezentacji produktów
  • Działania marketingowe na rzecz poszukiwania nowych Klientów/ czynny udział w działaniach marketingowych zwiększających świadomość marki
  • Budowanie wizerunku marki

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży (zwłaszcza produktów premium), doświadczenie w sprzedaży B2C, B2B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z projektantami wnętrz
  • Zaangażowanie w obsługę Klienów
  • Zaangażowanie
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Samodzielność w działaniu
  • Pozytywne nastawienie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość rynku dóbr luksusowych
  • Dyspozycyjność
  • Silna motywacja
  • Prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych celów sprzedażowych
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę zespołu
  • Niezbędne narzędzia
  • Możliwość awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola