Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży dóbr luksusowych

Hypnos Beds Gdynia

Gdynia

93 dni temu

www.hypnosbeds.com.pl

Hypnos Beds produkuje luksusowe łóżka ręcznie już od początku XX wieku.

Ponad stuletnie doświadczenie w produkcji łóżek przekłada się na zadowolenie Klientów oraz ich spokojny i wygodny sen. Naszą filozofią jest dążenie do doskonałości, co osiągamy przez zaangażowanie, a efektem tego jest możliwość wypoczynku w najbardziej komfortowych łóżkach wysokiej klasy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż luksusowych produktów wyposażenia wnętrz
  • Współpraca z architektami i projektantami wnętrz
  • Tworzenie spersonalizowanych ofert dla klientów
  • Prowadzenie korespondencji mailowej z potencjalnymi Klientami/ pozyskiwanie potencjalnych Klientów
  • Obsługa bezpośrednia Klientów w salonie sprzedażowym
  • Prowadzenie prezentacji produktów
  • Działania marketingowe na rzecz poszukiwania nowych Klientów/ czynny udział w działaniach marketingowych zwiększających świadomość marki
  • Budowanie wizerunku marki

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży (zwłaszcza produktów premium), doświadczenie w sprzedaży B2C, B2B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z projektantami wnętrz
  • Zaangażowanie w obsługę Klienów
  • Zaangażowanie
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Samodzielność w działaniu
  • Pozytywne nastawienie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość rynku dóbr luksusowych
  • Dyspozycyjność
  • Silna motywacja
  • Prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych celów sprzedażowych
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę zespołu
  • Niezbędne narzędzia
  • Możliwość awansu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (815)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (180)
Toruń (96)
Lubelskie:
Lublin (129)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (845)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1757)
Radom (71)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (126)
Nysa (20)