Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży / Handlowiec Stacjonarny

TG Instalacje Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

6 dni temu

TG Instalacje Sp. z o.o.
Ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjno-grzewczych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Nr ref.: Specjalista ds. Sprzedaży / Handlowiec Stacjonarny Gorzów
Zadania:
  • Bieżąca obsługa klienta (dyspozycje, faktury)
  • Wydawanie i rozkładanie towaru
  • Przygotowywanie oferty handlowej oraz doradztwo techniczne w zakresie doboru produktów zgodnie z potrzebami klienta
  • Nawiązywanie kontaktów z klientami
  • Realizacja zadań wynikających z bieżącej działalności oddziału
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Mile widziana znajomość branży instalacyjno-grzewczej
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność organizacji pracy
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełen etat w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Poznaj

TG Instalacje to przede wszystkim dostawca urządzeń grzewczych, instalacyjnych i sanitarnych, a także sieci zewnętrznych oraz rozwiązań techniki pompowej. Działalność na rynku polskim rozpoczęliśmy w 1991 roku, zaś od 1997 działamy jako ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjnych.

Będąc ogniwem pomiędzy producentami a wykonawcami, zaopatrujemy firmy instalatorskie oraz partnerów obsługujących duże inwestycje. Spełniając taką rolę wypracowaliśmy misję naszej firmy, jaką jest umożliwienie naszym klientom szybkie rozpoczęcie, a także szybkie zakończenie realizowanej inwestycji, czego wymaga obecna dynamika rozwoju rynku nieruchomości.

Realizacja tej misji jest możliwa dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań logistycznych. Już dziś możemy poszczycić się wywiązywaniem z umów i dostarczaniem towaru w czasie nie dłuższym niż 48 godzin.

Tworząc silną markę TG uczyniliśmy ją synonimem najwyższej jakości. Nasz katalog produktów zawiera niemal 30 000 pozycji, z czego 5000 możliwych do nabycia od zaraz. Chcąc utrzymać gwarancję jakości produktów wiążemy się tylko z najlepszymi producentami na rynku.

Ciągle umacniając swoją pozycję dbamy również o to, by nasz klient miał profesjonalną obsługę i mógł korzystać z doświadczenia naszych doradców technicznych, gdyż tylko wtedy jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych odbiorców.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest TG Instalacje Sp. z o.o..