Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Sprzedaży i Logistyki

Caldo-Izolacja Materiały Techniki Cieplnej Śląsk Sp. z o.o.

Sosnowiec

35 dni temu

Caldo-Izolacja Śląsk Materiały Techniki Cieplnej specjalizuje się w dostawach izolacji technicznych i budowlanych dla inwestorów realizujących duże kontrakty, jak też w zaopatrywaniu wykonawców, hurtowni a także sklepów oferujących produkty izolacyjne odbiorcom indywidualnym.

Zatrudnimy osobę na stanowisko

Miejsce pracy: Sosnowiec
Czego oczekujemy?
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
  • mile widziana znajomość rynku HVAC i zagadnień związanych z klimatyzacją i wentylacją
  • mile widziana znajomość systemu Comarch Optima
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i sumienność
  • umiejętność pracy z dużą liczbą różnych dokumentów
  • umiejętność organizacji własnej pracy
Opis stanowiska:
  • bezpośrednia obsługa klientów w dziale sprzedaży, przyjmowanie zamówień
  • wystawianie dokumentów wydań zewnętrznych, przyjęć zewnętrznych, faktur sprzedaży
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów handlowych
  • planowanie tras w oparciu o własne środki transportu, współpraca z firmami spedycyjnymi
  • kontrolowanie i analizowanie bieżących stanów magazynowych
  • budowanie trwałych relacji z klientami oraz innymi działami firmy
  • aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju kompetencji w zakresie technik sprzedaży i negocjacji z klientem
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)“.
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży