Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - język węgierski

HomeGlobal

Praca zdalna

139 dni temu

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klienta w języku węgierskim
  • Promowanie i sprzedaż produktów
  • Dbanie o relację z klientami i dobry wizerunek firmy
  • Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb
  • Administracja i praca z wewnętrznym systemem

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka węgierskiego
  • Doświadczenie we współpracy z klientem lub w sprzedaży
  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolności sprzedażowe
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialność za powierzone działania
  • Motywacja i zaangażowanie
  • Entuzjazm, dobre nastawienie i poczucie humoru

Oferujemy:

  • Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy
  • Premiowanie dobrych wyników
  • System szkoleń
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy
  • Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników
  • Pracę w polskiej firmie, która daje możliwość rozwoju na rynkach międzynarodowych
  • Możliwość używania na co dzień języków obcych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość awansu
  • Możliwość wsparcia przy relokacji

Poznaj

BPO International

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Sprzedaży

Pracownik działu sprzedaży jest osobą, do której codziennych obowiązków należy udzielanie wsparcia administracyjnego pracownikom działu handlowego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku realizuje bieżące zamówienia klientów, sporządza dokumentację dokonywanych transakcji, a także wprowadza dane z nimi związane do systemu komputerowego. Pracownik działu sprzedaży nadzoruje także transportowanie produktów ...
Pracownik Działu Sprzedaży Praca Pracownik Działu Sprzedaży