Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta z językiem rumuńskim

HomeGlobal

Praca zdalna

139 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy projekty rekrutacyjne do działu Obsługi Klienta Rumuńskiego.

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Miejsce pracy: praca zdalna

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa telefoniczna klienta rumuńskiego w zakresie przyjmowania, realizacji i aktualizacji zamówień;
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb;
  • Promowanie i sprzedaż produktów;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z klientami;
  • Administrowanie systemem zamówień;
  • Udzielanie informacji na temat dokonywanych zamówień, rozwiązywanie problemów, budowanie świadomości marki.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka rumuńskiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Zdolności sprzedażowe;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży (doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem);
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Entuzjazm i zaangażowanie;
  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Wysoka kultura osobista i motywacja do działania;
  • Dyspozycyjność do współpracy (z biura w Warszawie lub dowolnego miejsca zdalnie po szkoleniu).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, stabilne warunki współpracy oraz premiowanie dobrych wyników i podejmowanych inicjatyw;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • Przyjazną atmosferę pracy w multikulturowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy;
  • Możliwość wsparcia przy relokacji.
Gwarantujemy:
  • świetna lokalizacja
  • prywatna opieka medyczna
  • parking rowerowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • karta sportowa
  • elastyczne godziny pracy
  • owocowe wtorki
  • kawa i herbata

Poznaj

BPO International

Poznaj stanowisko: Pracownik Działu Sprzedaży

Pracownik działu sprzedaży jest osobą, do której codziennych obowiązków należy udzielanie wsparcia administracyjnego pracownikom działu handlowego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku realizuje bieżące zamówienia klientów, sporządza dokumentację dokonywanych transakcji, a także wprowadza dane z nimi związane do systemu komputerowego. Pracownik działu sprzedaży nadzoruje także transportowanie produktów ...
Pracownik Działu Sprzedaży Praca Pracownik Działu Sprzedaży