Specjalista ds. Sprzedaży Inwestycyjnej

AB Bechcicki Sp. z o.o.

Bydgoszcz

88 dni temu

21 oddziałów

420 pracowników

AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998 roku,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania na stanowisku:

  • realizacja planów sprzedażowych
  • profesjonalna obsługa i budowanie lojalności klientów AB Bechcicki
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • doradztwo techniczne i produktowe
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • tworzenie i prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta
  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją

Wymagamy:

  • min. 2 letnie doświadczenie w branży budowlanej, na stanowisku handlowym
  • znajomość lokalnego rynku budowlanego
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert
  • wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym
  • otwartość, komunikatywność

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko w zespole, który preferuje kreatywność i inicjatywę w działaniu
  • rozwój zawodowy, szkolenia
W zgłoszeniu prosimy dołączyć informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Bechcicki Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Bechcicki Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży