Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży / Inżynier Elektryk

Elsteel Poland Sp. z o.o.

Ozimek

311 dni temu

Ogłoszenie numer: 1761698, z dnia 2017-09-14

Spółka z o.o. z udziałem kapitału zagranicznego (duńskiego). Producent różnego rodzaju skrzynek stalowych, nierdzewnych. Oferuje najlepsze i innowacyjne rozwiązania systemów szaf, obudów, rozdzielnic.

Poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie / Ozimek

Nr Ref.: Rekrutacja sprzedaż

Opis stanowiska

  • sprzedaż systemów zabudowy rozdzielnic prądowych NN;
  • wsparcie techniczne obecnych i nowych klientów;
  • wyszukiwanie i ocena szans rynkowych związanych ze sprzedażą towarów;
  • ustalanie polityki sprzedaży i promocji firmy wobec klientów;
  • analiza efektywności działań marketingowych;

Wymagania

  • wykształcenie o kierunku elektrycznym (rozdział energii elektrycznej - rozdzielnice prądowe) – mile widziany inżynier elektryk;
  • doświadczenie w konfiguracji rozdzielnic elektrycznych NN - mile widziane;
  • znajomość programu AUTOCAD, INVENTOR, Solid Works;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;
  • wiedza z zakresu technik sprzedaży – mile widziane
  • kreatywność, odpowiedzialność, otwartość w nawiązywaniu nowych kontaktów;
  • samodzielność w działaniu;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • prawo jazdy kategorii B;

Oferujemy

  • praca w międzynarodowej firmie;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków;
  • możliwość szkoleń;
  • praca w młodym i dynamicznym zespole;

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (732)
Wałbrzych (49)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (787)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1558)
Radom (65)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (18)