Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży - obsługa klienta

Kronospan

Strzelce Opolskie

44 dni temu

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Opis stanowiska:
  • Obsługa sprzedażowa, wprowadzanie zleceń do systemu;
  • Informowanie klientów o terminie realizacji zamówienia;
  • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych;
  • Przygotowywanie ofert handlowych, cenników, uzgodnień cenowych w porozumieniu z przełożonym oraz innymi pracownikami działu;
  • Bieżąca komunikacja z klientem oraz z innymi komórkami organizacyjnymi spółki;
  • Sporządzanie raportów i analiz sprzedażowych;
  • Wsparcie dla pracowników działu sprzedaży w terenie (export managerowie, regionalni koordynatorzy sprzedaży, przedstawiciele handlowi).
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Umiejętność pracy w środowisku MS Office;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy, dokładność;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Długotrwałe i stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia wraz z dodatkami i nagrodami finansowymi;
  • Wsparcie kolegów z pracy, którzy mają wiedzę, doświadczenie i przede wszystkim cierpliwość aby Cię wdrożyć;
  • Możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych;
  • Pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy;
  • Pakiet relokacji.

Poznaj

Kronospan

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży