Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Reda
Specjalista ds. Sprzedaży oraz Przedstawiciela Handlowego

BALTIC UNITED Sp. z o.o.
Reda
praca stacjonarna
5948 dni temu

Ogłoszenie numer: 39784, z dnia 2008-02-08

Producent

Miejsce pracy: Reda

Opis stanowiska

Głównym zadaniem wskazanych osób jest uczestnictwo w tworzeniu i realizacja planów sprzedażowych oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta. Ponadto osoba na ww stanowisku: poszukuje, pozyskuje i następnie utrzymuje stały kontakt z klientami ocenia wiarygodność klienta i jego potrzeby, przygotowuje oferty handlowe i dba o ich aktualizację, negocjuje warunki współpracy z klientami, negocjuje i ustala formy i terminy płatności, nadzoruje dostawy do klientów, monitoruje rynek konkurencji, nadzoruje spływ należności, analizuje potrzeby rynku i wnioskuje potrzebę wprowadzenia nowych produktów,

Wymagania

wykształcenie: preferowane wyższe wysoka motywacja do pracy mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów spożywczych zdolności organizacyjne i komunikacyjne umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku łatwość nawiązywania kontaktów wysoka kultura osobista umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientami odpowiedzialność i dojrzałość życiowa mile widziana znajomość języka angielskiego dobra obsługa komputera prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną dla kandydata formę Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy Bardzo dużą samodzielność w pracy Stabilną pracę w dynamicznym, młodym zespole Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, w tym samochód.