Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

Środula Sp. z o.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
4763 dni temu

Środula Autoryzowany Dealer Kia, Opel i Chevrolet, firma z 14-letnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku w związku z rozwojem działu handlowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie długoterminowych relacji z pozyskanymi klientami
  • zawieranie transakcji z klientami w zakresie sprzedaży samochodów oraz produktów finansowych i ubezpieczeniowych
Wymagania:
  • doświadczenia w sprzedaży nowych samochodów
  • znajomość rynku motoryzacyjneg
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów
  • znajomości technik sprzedaży
  • komunikatywności i umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
  • wysoka kultura osobista
  • znajomości obsługi komputera
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)