Specjalista ds. Sprzedaży Spedycji Całopojazdowej

PEKAES Sp. z o.o.

Gdynia

16 dni temu

Miejsce pracy: Gdynia

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:
  • Pozyskiwanie Klientów w zakresie nowej sprzedaży spedycji całopojazdowej krajowej i międzynarodowej zgodnie z założonym planem
  • Utrzymanie i rozwój Klientów
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert dla Klientów
  • Prezentacja i negocjacje ofert handlowych
  • Współpraca operacyjno-handlowa z działem Spedycji Całopojazdowej
Wymagania:
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem Klientów w spedycji Całopojazdowej
  • Specjalistyczna wiedza z zakresu usług transportowych całopojazdowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne
  • Zorientowanie na osiąganie celów
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji
  • Umiejętność pracy w warunkach presji czasu
  • Chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowości
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
Oferujemy:
  • Atrakcyjny system premiowy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Szereg benefitów (samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

Poznaj

Dlaczego warto wybrać PEKAES Sp. z o.o.

Grupa PEKAES to czołowa grupa logistyczna, którą tworzą spółki: PEKAES Sp. z o.o., Chemikals Sp. z o.o., Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o.

PEKAES Sp. z o.o. jest jedną z największych spółek sektora TSL. PEKAES zapewnia kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw – oferuje pełen pakiet usług logistyki magazynowej, dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową oraz spedycję: całopojazdową krajową, międzynarodową, morską i lotniczą, kolejową, jak również logistykę towarów masowych i usługi intermodalne.

PEKAES dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci krajowych terminali dystrybucyjnych, kolejowymi terminalami kontenerowymi i przeładunkowymi w Polsce oraz siecią kilkunastu partnerów zagranicznych we wszystkich kluczowych krajach Europy. W 19 polskich oddziałach, 3 terminalach kolejowych oraz 6 magazynach logistycznych, firma zatrudnia ponad 1 200 pracowników.

PEKAES inwestuje w najnowsze rozwiązania IT i stale udoskonala operacje logistyczne, dzięki czemu zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług.

Proces rekrutacji w PEKAES Sp. z o.o.

KrokAplikowanie i selekcja dokumentów
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkania lub Asessment Center
KrokInformacja zwrotna
Krok„Smart Start”
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży