Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

ROHLIG SUUS Logistics SA

Sokołów (pow. pruszkowski)

94 dni temu

Miejsce pracy: Sokołów (pow. pruszkowski)

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:
  • Możliwości realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Umowy o pracę;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku);
  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach handlowych.
Zadania:
  • Rozwój wiedzy z zakresu sprzedaży usług TSL;
  • Aktywna sprzedaż usług ROHLIG SUUS Logistics w zakresie spedycji drogowej zgodnie z wyznaczonymi kryteriami ilościowymi;
  • Wsparcie zespołu handlowego w sprzedaży usług;
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami;
  • Umawianie spotkań handlowych, przygotowywanie raportów/analiz/ofert;
  • Współpraca z działami operacyjnymi.
Oczekiwania:
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (transport/spedycja/logistyka);
  • Komunikatywność;
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Elastyczność w rozwiązywaniu pojawiających się wyzwań;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienność.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.”

Poznaj

ROHLIG SUUS Logistics SA to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w Polsce. Zajmujemy się szeroko pojętym zarządzaniem logistyką i transportem. Realizujemy procesy logistyczne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy oraz infrastrukturę magazynową. Znajdujemy się z ścisłej czołówce przedsiębiorstw świadczących kompleksowe usługi TSL.

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej to osoba odpowiedzialna za sprzedaż i obsługę klientów drogą telefoniczną. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: telefoniczna prezentacja oraz sprzedaż usług, realizacja ustalonego planu sprzedaży, obsługa klienta, dbanie o dobry wizerunek firmy. Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej powinien mieć ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej