Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

KAMTRO Sp. z o.o.

Małopolskie

24 dni temu

Ogłoszenie numer: 2045517, z dnia 2018-08-30

Firma KAMTRO powstała jako siostrzana spółka firmy Info Marine. KAMTRO oferuje kompleksową obsługę diagnostyczną maszyn dla przemysłu lądowego. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt pomiarowy oraz wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem. Projektujemy i instalujemy dedykowane systemy pomiarowe dostosowane do potrzeb klienta.

Poszukujemy Specjalisty ds. sprzedażyna region Polski południowej.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług na powierzonym obszarze
  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, w tym wyjazdy do klientów
  • Doradztwo techniczne
  • Sporządzanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Mierzenie efektywność podejmowanych działań
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu podniesienia efektywności sprzedaży i optymalizacji procesów
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Kreatywność
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Konsekwencja i skuteczność w działaniu
  • Inicjatywa, ukierunkowanie na rezultat
  • Biegłej znajomości MS Office
  • Prawo jazdy Kat. B
  • Doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata
  • Pozytywnego nastawienia do pracy
  • Chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży diagnostycznej

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Zdobycie niezbędnego doświadczenia
  • Atrakcyjny system motywacyjny
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (749)
Wałbrzych (47)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (189)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (225)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (938)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2060)
Radom (186)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (84)