Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Brzezicki&Siess s.c.

Kraków – Galeria Krakowska

6 dni temu

Five o'clock jest stale rozwijającą się siecią sklepów z herbatą i kawą.
Jej siła tkwi w prawdziwej pasji oraz 25 letnim doświadczeniu.

(etat/umowa o pracę)

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków – Galeria Krakowska
Opis stanowiska:
  • Profesjonalna obsługa klienta według właściwych standardów,
  • Aktywna sprzedaż asortymentu w oparciu o zdobytą wiedzę,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku salonu i marki Five o'clock.
Od Kandydatek/ Kandydatów oczekujemy:
  • Pełnej dyspozycyjności,
  • Chęci do zgłębiania wiedzy z zakresu herbat i kaw,
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Entuzjazmu, motywacji i kreatywności.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, po przejściu etapu szkoleniowego
  • Szkolenia dotyczące wiedzy o herbatach i kawach oraz technik sprzedaży,
  • Premię motywacyjną,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Dostęp do najlepszych herbat i kaw z całego świata.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz wziąć udział w rekrutacji, prześlij swoje CV za pomocą

przycisku:

Dowiedz się więcej o Five o'clock i odwiedź naszą stronę www.fiveoclock.eu
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Brzezicki & Siess Spółka Cywilna z siedzibą w Składowicach, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że Administratorem danych jest Brzezicki & Siess Spółka Cywilna z siedzibą w Składowicach. Dane zbierane są i przetwarzane dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji. Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania/ usuwania. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji w/w celu.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Brzezicki&Siess s.c..