Specjalista ds. sprzedaży

ZUGIL S.A.

Ozimek

65 dni temu

Miejsce pracy: Ozimek

ZUGIL Spółka Akcyjna w Wieluniu to lata tradycji i doświadczenia w zakresie projektowania, wykonawstwa i modernizacji urządzeń oraz kompletnych obiektów technologicznych. ZUGIL to firma licząca się w Polsce i Europie w branży powłok ochronnych i dekoracyjnych, a także strategiczny dostawca konstrukcji maszynowych dla wielu uznanych producentów.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania:
  • wykształcenie średnie (+ doświadczenie zawodowe) lub wyższe
  • biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość drugiego języka obcego)
  • doświadczenie w handlu B2B (znajomość branży produkcji maszyn i konstrukcji stalowych będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z klientami
  • sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • nadzór nad terminową i zgodną z założeniami budżetowymi realizacją zleceń
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontraktów/klientów
  • przygotowywanie ofert dla klientów
  • sporządzanie okresowych raportów i analiz
  • wyjazdy służbowe
Oferujemy:
  • stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • praca w stabilnej firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży

Poznaj

ZUGIL S.A.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży