Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. technicznej obsługi nieruchomości

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

Lubuskie

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 2021851, z dnia 2018-07-12

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie

Nr Ref.: Specjalista ds. technicznej obsługi nieruchomości - lubuskie

Opis stanowiska

Prowadzenie nadzoru technicznego nad zasobem mieszkaniowym, w szczególności:

  • wykonywanie przeglądów technicznych,
  • dokonywanie czynności związanych z przyjmowaniem/zdawaniem lokali, w tym ocena stanu technicznego, ustalenie stopnia zużycia wyposażenia, sporządzenie protokołów i zakresów prac remontowych,
  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów przy wykorzystaniu programu NORMA PRO,
  • zbieranie ofert na roboty budowlane i usługi niezbędne do właściwego funkcjonowania nieruchomości oraz przygotowywanie projektów umów w powyższym zakresie,
  • nadzorowanie, kontrolowanie, odbiory prac remontowych i realizowanych usług niezbędnych do właściwego funkcjonowania nieruchomości,
  • prowadzenie i przechowywanie dokumentacji w tym Książki Obiektu Budowlanego,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej w ramach procedur zamówień publicznych.

Planowana data zatrudnienia grudzień 2018 r./styczeń 2019 r.

Specjalista ds. technicznej obsługi nieruchomości będzie działał na jednym z wybranych obszarów:

  • Lubelskie (Lublin, Dęblin, Przemyśl, Grójec, Rzeszów);
  • Małopolskie (Kraków, Kielce, Nowy Glinnik, Lubliniec, Gliwice);
  • Pomorskie (Gdynia, Słupsk, Hel, Pruszcz Gdański, Siemirowice);
  • Zachodniopomorskie (Szczecin, Mirosławiec, Świnoujście, Kołobrzeg, Stargard, Świdwin);
  • Lubuskie (Zielona Góra, Międzyrzecz, Świętoszów, Żagań);
  • Mazowieckie (Warszawa, Legionowo, Sochaczew, Nowy Dwór Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki);
  • Warmińsko-Mazurskie (Białystok, Giżycko, Elbląg, Przasnysz)
  • Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Łask, Leźnica Wielka, Piła

Wymagania

  • wykształcenie: średnie lub wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w latach: min. 3 lata
  • uprawnienia budowlane ­bezwzględnie wymagane,
  • znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office, NORMA PRO – bezwzględnie wymagane,
  • prawo jazdy kat. B,
  • pożądane cechy kandydata: umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, wysoka kultura osobista, dobra organizacja czasu pracy, sumienność, rzetelność.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet socjalny, pakiet opieki medycznej.

Osoby spełniające powyższe wymagania zapraszamy do przesyłania CV i listu motywacyjnego (wymagane za pomocą przycisku "Aplikuj teraz". Prosimy o dopisanie lokalizacji, w której chcą Państwo pracować.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać w formacie pdf., aplikacje w innym formacie zostaną odrzucone. Dziękujemy wszystkim Kandydatom za zainteresowanie. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Dziękujemy wszystkim Kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą i przesłanie aplikacji. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zgoda jest konieczna do rozpatrzenia aplikacji w ramach prowadzonego procedury rekrutacyjnej: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych do celów związanych z prowadzoną rekrutacją na stanowisko Specjalista ds. technicznej obsługi nieruchomości”.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane również dla potrzeb przyszłych rekrutacji w AMW TBS „KWATER” Sp. z o.o., jednakże jedynie w przypadku, gdy wyrazi Pan/Pani na to odrębną zgodę, która umieszczona zostanie w dokumentach aplikacyjnych, o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych do celów związanych z przyszłymi rekrutacjami.”

Zgodnie z art. 13 rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (dalej „RODO) informujemy, że:

  • Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-516), ul. Starościńska 1.
  • W sprawach związanych z ochroną danych osobowych może Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem ochrony danych pod numerem telefonu: 22 379 45 82, adresem mailowym iod@amwkwatera.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
  • Dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu z Panią/Panem przez AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. w związku z prowadzoną rekrutacją (w zależności do tego, na co wyrażona została zgoda – na potrzeby bieżącej rekrutacji oraz/lub rekrutacji przyszłych). Podstawę przetwarzania stanowi dobrowolna – jednak niezbędna do udziału w procesie rekrutacji – zgoda na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) oraz obowiązek prawny ciążący na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c RODO).
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być upoważnione organy państwowe, działające na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Ponadto Pani/Pana dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora, m.in. dostawcom usług IT, podmiotom świadczącym usługi rekrutacyjne – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez czas trwania procesu rekrutacji oraz przez okres 6 miesięcy po jej zakończeniu.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich, ani organizacji międzynarodowych.
  • Administrator danych nie prowadzi działań zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych i ich profilowania.

Poznaj

AMW TBS KWATERA Sp. z o.o. powstała w 2002 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami mieszkaniowymi. Dysponuje wykwalifikowaną kadrą, specjalistyczną wiedzą, sprawdzonymi procedurami oraz siecią biur na terenie całej Polski. Spółka wykorzystuje nowoczesne systemy informatyczne i proponuje rozwiązania adekwatne do potrzeb Klientów.

KWATERA to ekspert i doradca w zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi. Gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu świadczonych usług, kompleksowe zarządzanie  nieruchomościami, optymalizację kosztów eksploatacji, indywidualną obsługę Klienta oraz szeroki pakiet usług dodatkowych. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom oraz satysfakcję właścicielom nieruchomości.

KWATERA zarządza profesjonalnie i kompleksowo zasobem o łącznej powierzchni ponad 700.000 m². Od 2002 roku prowadzi działalność inwestycyjną i budowlaną stale rozszerzając zakres świadczonych usług. Od kilku lat Spółka specjalizuje się także w kompleksowej obsłudze mieszkań służbowych i mieszkań na wynajem, efektywnie zarządzając blisko 4.000 lokali. Jako stabilny i profesjonalny partner biznesowy zapewnia usługi na najwyższym poziomie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Specjalista do spraw nadzoru technicznego to stanowisko obecne w wielu branżach, szczególnie jednak w dziedzinie budownictwa, transportu i przemyśle. Do obowiązków specjalisty należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności, a także kontrolowanie przestrzegania norm konserwacji i przechowywania tych urządzeń. Specjalista szkoli ponadto nowych pracowników w zakresie ...
Specjalista ds. Nadzoru Technicznego Praca Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (754)
Wałbrzych (50)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (154)
Toruń (87)
Lubelskie:
Lublin (121)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (790)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1660)
Radom (59)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (102)
Nysa (18)