Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. techniczno-administracyjnych

Apteki Gemini

Gdańsk

21 dni temu

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest bycie jak najbliżej Pacjentów i dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań:
  • bieżąca obsługa zgłoszeń w zakresie stanu technicznego lokali użytkowych, instalacji oraz wyposażenia;
  • współpraca z wykonawcami i współpracownikami w zakresie usuwania powstałych usterek technicznych,  rozwiązywania problemów technicznych pojawiających się w lokalach oraz w zakresie drobnych prac remontowych i inwestycji,
  • koordynowanie prac wykonawców, tworzenie harmonogramów przeglądów i serwisów,
  • kontrola rozliczeń z wykonawcami i akceptacja faktur kosztowych;
  • dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów zespołu technicznego.
Oczekujemy:
  • praktyczna, podstawowa wiedza ogólnobudowlana i techniczna w zakresie nieruchomości;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość pakietu Office;
  • obowiązkowość, samodzielność w organizowaniu pracy;
  • komunikatywność na wysokim poziomie;
  • umiejętność współpracy w zespole.
Zapewniamy:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Pracę w dynamicznym środowisku
  • Korzystną lokalizację - blisko Centrum Gdańska
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość rozwoju
  • OK System
  • Udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team
Specjalista ds. technicznych to osoba posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na obsługę oraz wsparcie dla całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania danej instytucji lub firmy. Odpowiada on za utrzymanie placówek, budynków czy urządzeń oraz reagowanie w sytuacjach, gdy wymagają one interwencji awaryjnych i naprawczych. Jego zadaniem jest utrzymanie pełnej sprawności i gotowości ...
Praca Specjalista ds. technicznych