Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. technologii oczyszczania ścieków

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Rybnik

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2665669, z dnia 2019-09-12

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybniku,

44-210 Rybnik, ul. Pod Lasem 62.

w związku z nawiązaniem i rozwojem współpracy amerykańsko – polskiej

poszukuje osób na stanowisko : stażysty/referenta

w Dziale Inwestycyjno- Rozwojowym oraz Techniki - Sekcja Badań i Rozwoju.

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Opis stanowiska

  • zapewnienie ciągłości oczyszczania ścieków zgodnie z wymogami pozwolenia wodno-prawnego;

  • zapewnienie właściwych parametrów technologicznych oczyszczalni poprzez stały nadzór nad przyjętymi procesami oczyszczania ścieków;

  • koordynowanie badań dotyczących procesów oczyszczania ścieków;

  • znajomość przepisów prawa w zakresie Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, Prawa Wodnego, Prawa Ochrony Środowiska.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z funkcjonowaniem oczyszczalni ścieków,
  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie biotechnologii ; ochrony środowiska, inżynierii sanitarnej lub pokrewnej,
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • bardzo ciekawą pracę oraz możliwość zdobycia nowych kwalifikacji,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • narzędzia niezbędne do pracy na danym stanowisku.
Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog