Specjalista ds. transportu

BZK Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.

Goświnowice

40 dni temu

BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Spółka Komandytowa to nowoczesna, innowacyjna i stabilna rynkowo spółka, powołana przede wszystkim w celu poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się m.in.: Bioagra S.A., Polskie Młyny S.A., Bioagra-Oil S.A., Komagra Sp. z o.o., Bakoma Sp. z o.o, Bakoma Bis Sp. z o.o. Zakres usług realizowany jest za pomocą innowacyjnych źródeł komunikacji i usług outsourcingu.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Goświnowice

Zakres obowiązków:

  • Miesięczna analiza dotycząca przebiegów samochodów ciężarowych, zużycia paliwa.
  • Rozliczanie czasu pracy oraz delegacji kierowców na podstawie danych z tachografów.
  • Monitorowanie terminów odczytów, wprowadzanie danych pobranych oraz archiwizacja odczytów z kart kierowców I tachografów cyfrowych.
  • Generowanie i rozsyłanie raportów dotyczących: naruszeń, braków danych, terminów odczytów.
  • Monitorowanie ważności praw jazdy oraz kart kierowców.
  • Zdalne odczyty z kart kierowców i tachografów zgodnie z ustawowymi terminami
  • Raportowanie dotyczące kosztów pojazdów.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie transportowej na stanowisku związanym z rozliczaniem czasu pracy kierowców.
  • Znajomość zagadnień związanych z czasem pracy kierowców.
  • Znajomość programy MS Excel na poziomie zaawansowanym (tworzenie raportów, tabele przestawne, funkcje (jeżeli, wyszukaj pionowo)).
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Miłą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Zniżka na zakup paliwa w największej sieci stacji benzynowych w Polsce.

Poznaj

Bakoma Sp. z o.o.

Poznaj nas!

Bakoma Sp. z o. o. powstała w 1989 roku i jest największym polskim producentem galanterii mlecznej. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a produkcja jogurtów, serków i deserów mlecznych odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Elżbietowie koło Sochaczewa. Bakoma buduje pozycję silnego producenta przetworów mlecznych również za granicą, odkąd Polska weszła do Unii Europejskiej w 2004 roku. Nasze produkty są dostępne w krajach takich jak: USA, Anglia, Irlandia, Portugalia, Słowacja, Węgry, Rumunia, Rosja, Litwa, Estonia. W trosce o jakość oferowanych wyrobów oraz ich bezpieczeństwo Bakoma wdrożyła i utrzymuje system analiz i kontroli punktów krytycznych (HACCP) oraz system zapewnienia jakości zgodny z międzynarodową normą ISO 9001.

Proces Rekrutacji Bakoma

1 Krok
Rozmowa Telefoniczna

Jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje i spełnia nasze oczekiwania na stanowisko na które rekrutujemy możesz spodziewać się telefonu z naszej strony.

2 Krok
Rozmowa Rekrutacyjna

Jeśli po rozmowie telefonicznej nadal jesteś zainteresowany współpracą z nami umówimy spotkanie w dogodnym terminie – poznamy się bliżej.

3 Krok
Propozycja Współpracy

Jeśli na rozmowie warunki współpracy będą odpowiednie dla obu stron otrzymasz propozycję współpracy.

Więcej

Korzyści płynące z współpracy

Opieka medyczna Enel Med

Multisport

Możliwości z korzystania z ubezpieczenia grupowego

Kasa zapomogowo-pożyczkowa

Dofinansowanie do posiłków

Kursy językowe

Więcej

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Transportu
Specjalista ds. Transportu zajmuje się ustalaniem tras przejazdu pojazdów. Rozlicza również i ewidencjonuje zużycie paliwa.Dba również o terminowe wykonywanie przeglądów technicznych i napraw firmowego transportu. Podejmuje również działania zmierzające do optymalizacji czasu przejazdu towaru do klienta. Do jego obowiązków należy również optymalizacja i kontrola kosztów, jak ...
Praca Specjalista ds. Transportu