Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. wdrożeń rozwiązań IT

Saint-Gobain w Polsce
Szarbków
specjalista / specjalistka (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
1840 dni temu
Specjalista ds. wdrożeń rozwiązań IT
Saint-Gobain Abrasives
Miejsce pracy: Szarbków
Co będzie należało do Twoich zadań?
  • Aktywny udział w projektach wdrożenia oraz rozwoju narzędzi cyfrowych wspierających procesy w obszarach Łańcucha Dostaw i Produkcji (MES, SCADA, ERP, CMMS)
  • Analiza potrzeb użytkowników dotyczących rozwiązań cyfrowych wraz z odpowiednim przygotowaniem dokumentacji
  • Wsparcie, a docelowo po okresie wdrożenia samodzielne prowadzenie projektów wdrożeniowych oraz rozwojowych
  • Testowanie nowych rozwiązań wraz z raportowaniem błędów
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla użytkowników
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej, oraz instrukcji dla użytkowników
Jakich kandydatów szukamy?
  • Posiadających doświadczenie we wdrożeniach rozwiązań IT (mile widziane z obszaru Łańcucha Dostaw i Produkcji: np. MES, SCADA, ERP, CMS)
  • Znających narzędzia cyfrowe wspomagające procesy w wyżej wymienionych obszarach
  • Posiadających wykształcenie wyższe techniczne
  • Posługujących się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Mających doświadczenie w pracy z dużą ilością danych oraz zadań
  • Posiadających prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języków programowania będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zniżki pracownicze i dofinansowania
  • Możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym
Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o z siedzibą w Kole (62-600) przy ul. Norton 1, adres e-mail: saintgobainwpolsce@saint-gobain.com , numer telefonu: (022) 653 79 00, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000137603. Szczegóły znajdą Państwo w powyższym linku:KLIKNIJ

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kole (62-600), ul. Norton 1, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach całej grupy kapitałowej Administratora, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kole (62-600), ul. Norton 1, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez podmioty z grupy kapitałowej Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.”