Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    8 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. windykacji

SAF S.A.
Sosnowiec
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
1024 dni temu

Ogłoszenie numer: 4938400, z dnia 2021-07-05

SAF S.A. to ponad 20 lat doświadczenia, stabilna pozycja w czołówce firm windykacyjnych, szeroki wachlarz usług i ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Od lat realizujemy postawiony sobie cel – usprawniamy płynność finansową przedsiębiorstw.

W naszych działaniach trzymamy się 3 zasad: Satysfakcja klientów, Zadowolenie pracowników, Szacunek dla konkurencji.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • kontakty telefoniczne z dłużnikami
  • motywowanie, negocjowanie i ustalanie warunków polubownej spłaty zobowiązania
  • bieżące monitorowanie stanu zadłużenia
  • weryfikację dokumentacji i wysyłkę pism windykacyjnych
  • ewidencjonowanie czynności windykacyjnych w systemie informatycznym

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • predyspozycje do prowadzenia rozmów z trudnymi klientami
  • zdolności negocjacyjne
  • umiejętność radzenie sobie ze stresem i emocjami
  • systematyczność i determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • terminowość w realizacji zadań
  • uczciwość i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność obsługi MS Office: Word, Excel, Outlook, Internet
  • mile widziane doświadczenie w windykacji należności lub pracy w call center

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • jasne warunki współpracy i rozliczeń
  • koleżeńską atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • wsparcie koordynatorów i wdrożenie do pracy
  • parking strzeżony w godzinach pracy biura dla pracowników i współpracowników