Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. zakupów

Deerfos Europe Sp. z o.o.

Błonie (k. Wrocławia)

21 dni temu

Ogłoszenie numer: 2572533, z dnia 2019-07-29

Deerfos Europe to firma specjalizująca się w produkcji materiałów ściernych.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Błonie (k. Wrocławia)

Opis stanowiska

Firma Deerfos Europe Sp. z o.o. specjalizująca się w produkcji materiałów ściernych, zlokalizowana w Błoniach (k. Miękini) poszukuje Specjalisty ds. zakupów.

Wymagania

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie
  • Umiejętność posługiwania się pakietem Ms Office
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie i samodzielność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielną pracę pełną wyzwań
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Zapewniamy szkolenie na oferowane stanowisko.
  • Karta Multisport Plus

Poznaj

Deerfos Membranes jest liderem rozwoju różnych produktów filtracyjnych, wdrażającym kreatywne i innowacyjne rozwiązania wraz z konsekwentnym uwzględnieniem rozwoju technologicznego naszych klientów.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów