Specjalista ds. zakupów

LSJ HR Group

Kostrzyn nad Odrą

7 dni temu

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się i wciąż rosnąca firma produkcyjna, która jest częścią grupy skandynawskiej. Posiadają ogromne doświadczenie produkcji sprzętu dla branży detalicznej.

Do rekrutacji zapraszamy wszystkich kandydatów, którzy posiadają doświadczenie jako zakupowiec bądź pokrewne w firmie produkcyjnej :) Chętnie porozmawiamy również z osobami z mniejszym doświadczeniem.

Twoje zadania:

  • Generowanie zamówień zakupu
  • Analiza zapotrzebowania produkcyjnego w komponenty
  • Współpraca z dostawcami - negocjacje warunków handlowych
  • Nadzór nad jakością i terminowością dostaw zgodne z zasadą 7W: właściwy produkt, ilość, stan, miejsce, czas, klient, koszt
  • Optymalizacja dostaw poprzez sterowanie partiami, cyklami dostaw, kosztami transportu
  • Kompletowanie specyfikacji materiałowych i certyfikatów
  • Finalizacja działań reklamacyjnych z dostawcą
  • Prowadzenie regularnej oceny dostawcy dla kluczowych dostawców
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i alternatywnych kooperantów
  • Sporządzanie raportów oraz weryfikowanie dokumentów logistycznych
  • Współpraca z pozostałymi działami organizacji

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - najlepiej w zakładzie produkcyjnym
  • Wykształcenie wyższe - preferowane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie i proaktywna postawa :)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy, którą odczujesz już na pierwszym spotkaniu z firmą :)
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów oraz praca z ekspertami w swojej dziedzinie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: Opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie na życie AXA, imprezy integracyjne dla całej rodziny, szkolenia wewnętrzne dopasowane do potrzeb pracownika
  • Kursy języka angielskiego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

LSJ HR Group, ul. Celna 1, 70-644 Szczecin Nr cert.: 4440
tel: 519 - 178 - 269
www.lsj.pl

Poznaj

LSJ HR Group jest wiodącą polską firmą w branży rekrutacji i doradztwa personalnego. Powstała w 2002 r. w Szczecinie. Wspiera polskich oraz zagranicznych partnerów w zakresie: rekrutacji i selekcji pracowników, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej, usług outsourcingowych, szkoleń biznesowych, zawodowych, językowych,badania kompetencji, oraz tworzenia strategii personalnych. Dzięki wnikliwej znajomości branży i specyfiki rynków pracy, w których się poruszamy, profesjonalizmowi zespołu oraz uczciwym i przejrzystym zasadom współpracy z kontrahentami jesteśmy niezwykle skuteczni. Naszym priorytetem jest zaufanie klientów, transparentne zasady współpracy. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są liczne referencje od polskich i zagranicznych firm oraz partnerstwo znaczących instytucji i uczelni regionu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Praca Specjalista ds. Zakupów