Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Prymat Sp. z o.o.

Żory

200 dni temu

Prymat Spółka z o.o. z Jastrzębia Zdroju, właściciel m.in. takich marek jak: KUCHAREK, PRYMAT poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr Ref.: Specjalista ds. ZJ

Zadania:
  • Nadzór nad prawidłowością prowadzonych procesów produkcyjnych,
  • Praca w systemie trzy zmianowym,
  • Nadzór nad jakością surowców, półproduktów, wyrobów gotowych i opakowań,
  • Przestrzeganie uregulowań dotyczących działu Zapewnienia Jakości, określonych w dokumentach Zintegrowanego Systemu Zarządzania oraz prowadzenie zapisów z nich wynikających wraz z nadzorem nad nimi,
  • Powadzenie szkoleń z zakresu zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności oraz higieny pracowników,
  • Wykonywanie i nadzór nad badaniami przechowalniczymi,
  • Współudział w procesie reklamacji produktów,
  • Współudział w procesie opracowywania i aktualizowania dokumentacji systemu jakości,
  • Czynny udział w audytach wewnętrznych systemu zapewnienia jakości, audytach dostawców, audytach klientów oraz uprawnionych jednostek zewnętrznych.
Wymagania:
  • Preferowane wyższe związane z Technologią żywności,
  • Znajomość systemów  zarządzania jakością, prawa żywnościowego,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność wykorzystania wiedzy fachowej w praktyce,
  • Skrupulatność, odpowiedzialność, umiejętność pracy koncepcyjnej,
  • Dobra organizacja pracy, chęć podnoszenia kwalifikacji,
Oferujemy:
  • Zapewnimy współpracę w zespole w przyjaznej atmosferze i w oparciu o najwyższe standardy praktyki biznesowej,
  • Zapewniamy system szkoleń  i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,
  • Zapewniamy zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Poznaj

Prymat sp. z o.o.

Grupa Prymat to jeden z wiodących producentów przypraw w Europie Środkowo-Wschodniej, a także producent przetworów owocowo-warzywnych. Grupa Prymat posiada szerokie kompetencje w produkcji suchej, mokrej oraz przetwórstwie warzywnym. Wyróżnia nas bogata oferta skierowana do rynku detalicznego, branży HoReCa (Hotele, Restauracje, Catering), a także przemysłu. Dostarczamy produkty do wszystkich kluczowych sieci zarówno polskich, jak i zagranicznych.
Grupa Prymat jest właścicielem m.in. takich polskich marek, jak Prymat i Kucharek. Marka Prymat to najchętniej wybierana marka w Polsce – lider rynku przypraw z udziałem 46,3% (źródło: CMR udział w sztukach, przyprawy jednorodne i mieszanki, Total Polska bez dyskontów, grudzień 2017).
Marka Prymat jest ceniona ze względu na oryginalny smak i aromat oferowanych ziół, przypraw, musztard czy mieszanek przypraw. Natomiast marka Kucharek to lider rynku przypraw uniwersalnych z udziałem 57,5% (źródło: Prymat za CMR, udz. w kg, przyprawy uniwersalne w proszku, Total Polska bez dyskontów, grudzień 2017).

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości