Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista/ka kontroli jakości

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Września

5 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września
Nr ref.: KON/WRZ/0819
Obowiązki:
  • kontrola jakości surowca do produkcji,
  • ocena jakości wyprodukowanej folii,
  • badanie właściwości fizyko-chemicznych produktu,
  • testy chemikaliów używanych do produkcji wyrobu końcowego,
  • raportowanie z kontroli i audytów,
  • przestrzeganie norm jakościowych ISO.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (mile widziane chemiczne, biologiczne),
  • kilkuletnie doświadczenie w dziale jakości firmy produkcyjnej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wiedza z zakresu norm ISO,
  • znajomość przepisów BHP,
  • praktyka przy sprzęcie pomiarowo-kontrolnym,
  • chęć pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • interesującą pracę u światowego lidera w swojej branży,
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta medyczna i sportowa),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miejsce pracy: Września.

Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 723 979 915.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Aplikujesz na ogłoszenie