Specjalista - Koordynator w Wydziale Budownictwa

REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY

Gdynia

249 dni temu

Ogłoszenie numer: 2285418, z dnia 2019-02-14

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

Proponowany termin zatrudnienia; od 01.02.2019 r.

Rodzaj umowy: umowa na czas określony - 6 miesięcy, następnie możliwa na czas nieokreślony.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne;
  • Podstawowa znajomość ustawy Prawo Budowlane i Ustawy Prawo Zamówień Publicznych ;
  • Doświadczenie w procesie inwestycyjnym -mile widziane
  • Zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość obsługi komputera i jego podstawowego oprogramowania;
  • Rzetelność i odpowiedzialność.
Poznaj stanowisko: Koordynator Zespołu
Koordynator zespołu to osoba, która odpowiada za zarządzanie codzienną pracą podległych mu pracowników i rozliczanie ich czasu pracy. Organizuje i nadzoruje wykonywanie codziennych obowiązków przez personel, rozwiązuje zaistniałe problemy oraz motywuje pracowników. Dba o prawidłową i terminową realizację zamówień lub projektów, prowadzi negocjacje handlowe z klientami oraz sporządza dokumentację dotyczącą ...
Praca Koordynator Zespołu