Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista SAP MDG

ZF Group

Opolskie

17 dni temu

Szukamy Specjalistów SAP, którzy dołączą do naszego zespołu Master Data Management w Częstochowie, Gliwicach lub Łodzi.

Twoje zadania:

  • zapewnianie rozwiązań dla procesów biznesowych (Master Data Management) w roli konsultanta SAP Master Data Governance;
  • zapewnienie działania centrum danych SAP MDG, włączając w to monitorowanie, obsługę incydentów, wprowadzanie zmian i rozwiązywanie problemów;
  • współpraca z osobą odpowiedzialną za zespół (Group Business Process Owner), aby zapewnić wsparcie i obsługę przy wprowadzaniu zmian;
  • konsultowanie i implementacja procesów i procedur mających ulepszyć centrum danych SAP MDG;
  • definiowanie i implementacja rozwiązań zgodnych z wymogami biznesowymi  (wprowadzanie zmian i udoskonaleń projektowych);
  • wspieranie procesu tworzenia i dostarczania SAP S/4HANA zespołowi;
  • udzielanie wsparcia i prowadzenie szkoleń oraz współpraca z Key Userami  i Business Process Ownerami  w myśl continuous improvement.

Twój profil:

  • ukończone studia I stopnia na kierunku informatycznym lub pokrewnym;
  • doświadczenie w programowaniu ABAP;
  • umiejętność analizowania złożonych zagadnień oraz proponowania, szybkiego rozwijania i wdrażania zautomatyzowanych rozwiązań;
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (płynna komunikacja, ponieważ używamy angielskiego na co dzień);
  • gotowość na podróże służbowe w wymiarze 5-15% czasu pracy.

Mile widziana:

  • znajomość SAP Master Data Governance (MDG), Workflow, Webdynpros, Fiori, SAP BI;
  • kilkuletnie doświadczenie w Master Data Governance;
  • znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie – lidera branży motoryzacyjnej – co gwarantuje rozwój kariery;
  • obiekty klasy A, w centrum IT w Częstochowie;
  • pakiet relokacyjny do Częstochowy;
  • możliwość pracy w Częstochowie, Gliwicach lub Łodzi;
  • prywatne ubezpieczenie medyczne oraz platforma My Benefit;
  • praca w zespole Agile’owym;
  • elastyczne godziny pracy oraz praca zdalna (zakres do ustalenia);
  • EBADU.

Zaaplikuj teraz i dołącz do ZF jako Specjalista SAP MDG!

Poznaj

ZF Group

Poznaj stanowisko: Konsultant SAP
Konsultant SAP odpowiada za obsługę zgłoszeń serwisowych w zakresie modułów HR, SD, MM, PP. Wspiera również testowanie oraz kontrolę jakości aplikacji w modułach SAP. Konsultant SAP musi legitymować się kilkuletnim doświadczeniem w swoim zawodzie. Konsultant SAP musi posiadać doświadczenie w obsłudze konkretnego modułu: HR, SD, MM, PP. Bardzo ważne są również umiejętności ...
Praca Konsultant SAP