Specjalista Service Desk

Orange Polska S.A.

Gdańsk

4 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje główne zadania:
  • telefoniczne i mailowe przyjmowanie zgłoszeń awarii technicznych usług IT na rzecz klienta Integrated Solutions Sp. z o.o.
  • terminowe identyfikowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów
  • przekazywanie rozwiązań awarii do realizacji odpowiednich służb technicznych
  • praca w trybie zmianowym
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (lub student ostatnich lat studiów)
  • znajomość architektury PC, LAN, WAN, WLAN, TCPIP, systemów operacyjnych z rodziny
  • MS Windows, pakietu biurowego MS Office
  • podstawowa znajomość Microsoft Exchange
  • znajomość sprzętu komputerowego (RAM, CPU, Laptopy, etc.)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa informacji
  • umiejętności radzenia sobie z pracą pod presją czasu, zadań
  • dbałość o jakość oraz o szybkość dostarczonych klientom rozwiązań
Mile widziane:
  • znajomość Active Directory
  • znajomość Lotus Notes
Oferujemy:
  • pracę w czołowej firmie branży ICT w Polsce
  • rozwój poprzez współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • dostęp do nowych technologii

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj stanowisko: Pracownik help desk
Praca na stanowisku pracownik help desk związana jest z obsługą klienta (zarówno połączeń przychodzących, jak i wychodzących). Do codziennych obowiązków zatrudnionej osoby należy odpowiadanie na zapytania klientów, wsparcie serwisowe, instalowanie sieci telefonicznych i komputerowych. Osoba pracująca na stanowisku pracownik help desk musi posiadać wykształcenie ...
Praca Pracownik help desk